Тернополянин сам віддав ноутбук незнайомцю, а потім звернувся у міліцію

До Тернополя чортківчанин приїхав, аби знайти роботу, натомість, став головним героєм кримінального провадження, розпочатого за фактом грабежу.

Пошуки постійного заробітку так і не увінчалися успіхом, а у кишенях «гуляв вітер».  Щоб хоч якось покращити своє матеріальне становище, 26-річний чоловік попрямував до ломбарду. Хотів обміняти мобільний телефон на готівку, натомість, випала можливість і своє майно зберегти, і грошенят підзаробити…

У закладі, що спеціалізується на грошових позиках під заставу майна, чортківчанин розговорився з 17-річним юнаком, який прийшов здавати ноутбук. Запропонував молодому недосвідченому спільно пошукати покупців на техніку. Разом обходили чимало ломбардів, та на жодну пропозицію не пристали. Так опинилися поблизу автовокзалу, де, нібито, старший знав «вигідне місце». Вмовив неповнолітнього віддати ноутбук, пообіцявши за декілька хвилин повернутися вже із грошима. Та ні обіцяної готівки, ні нового знайомого довірливий хлопець не дочекався, натомість, довелось звернутись в міліцію.

Правоохоронці затримали зловмисника того ж дня. Про його провину краще будь-яких слів свідчив чужий ноутбук. Проти крадія розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України.

Коментарі вимкнені.