Тернополяни грітимуться вугіллям?

Оскільки Україна отримує газ за дорожчими цінами, аніж Європа, прем’єр-міністр Микола Азаров пропонує в формулі формування ціни на газ замінити газойль на вугілля. А діючі сьогодні котельні – замінити на такі, які могли б забезпечувати населення теплом за допомогою альтернативного виду палива. Останнього, на думку прем’єр-міністр , в нашій країні є достатньо.

Мер Тернополя Сергій Надал зауважує: альтернатива від уряду є, однак немає жодних роз’яснень, яким чином її впроваджувати. «Уряд пропонує багато проектів, однак я не бачу їхнього втілення в життя. Не сказано також, за чий кошт буде здійснюватися переобладнання котелень».
Поміж тим, фахівці переконують, що у разі переходу на вугілля Україні загрожує екокатастрофа.
Екологи відзначають, що це призведе до негативних наслідків: забруднення міського повітря сажею, чадним газом, іншими викидами. На думку фахівців, для переходу ТЕЦ на вугілля необхідні додаткові інвестиції в установку очисних споруд та переобладнання котелень. Існує ряд інших проблем, з якими стикнуться українці в разі переходу на вугілля. Тож ініціатива вже викликала невдоволення, зокрема, у Донецьку.

-1 thoughts on “Тернополяни грітимуться вугіллям?

  • 13:30 | 24.01.2012 о 13:30
    Permalink

    мер правий на сто відсотків, оскіль то вугілля ще десь треба складувати. а в Тернополі таких територій коло котелень нема

Коментарі вимкнені.