Терористи навмисне стріляють по місцевому населенню, – Денис Доберчак (відео)

Вчора Тернопільський залізничний вокзал бачив сльози радості. Додому на 10-денний відпочинок повернувся боєць 128 бригади, яка дислокується в Дебальцевому, – 33-річний Денис Доберчак (Ден). Зустрічали його святково родичі та друзі.

За словами дружини Ольги, повістка прийшла ще 1 серпня і Денис відразу ж сказав “Я так, як всі” та вже у кінці  вересня відправився у зону АТО. Після відпустки знову поїде на Схід, адже там чекають його хлопці. За час служби чоловік схуднув на 22 кілограми, – кажу дружина.

Найбільше Денис чекав зустрічі із дружиною. З Ольгою вони одружені вже 10 років, але досі не повінчанні. Тому під час відпустки планують взяти шлюб.
Про те, чим займався він зоні АТО не розповідав, бо, каже, ще “каша в голові”  та й багато що є військовою таємницею.
За словами Дениса, зараз біля Дебальцево трохи спокійніше, бо перемир’я. А так постійно працює артилерія та й гради накривають, – каже він.
– Більшість б’ють по мирному населенню, щоб вони були проти нас.
Більшість місцевого населення підтримує українську армію, але бояться це показувати.
А вберегли його в зоні АТО почуття дружини, яка кожного дня казала, що кохає його, та обереги від неї та волонтерів.

 

-1 thoughts on “Терористи навмисне стріляють по місцевому населенню, – Денис Доберчак (відео)

  • 18:56 | 18.12.2014 о 18:56
    Permalink

    То что свои со своими воюют, это теперь стало военной таемныцей и от этого наверно у бравого вояки каша в голове и сказать бы хотелось, да ведь рядом, те которые скачут, те которые не москали, так ведь не поймут же. Так что выход один, каждому для понимания повестку в армию и можно на службу доблестную даже и в Дебалю (так мастные москали называют Дебальцево) И сидеть там, если жив конечно останешься, до полного рассасывания каши в голове. Ведь раз есть каша, значит был когда то и мозг, так вот там его и натренируют ребята местные, москали которые.

    Ласкаво просымо у Дебальцево, вас там уже ждут.

Коментарі вимкнені.