Це дуже якісна українська музика, – гурт СКАЙ випустив новий альбом

“Це дуже якісна українська музика”, “Шедевр”, “То є музичний art!” – саме так коментують новий альбом «Рідкісні птахи» гурту з Тернополя “СКАЙ”. До створення цього альбому гурт хлопці йшли більше двох років. В нових піснях відображається вся палітра людських емоцій. Це альбом про нас, про людей, про такі різноманітні, зі своїми переживаннями, амбіціями та стресами. «Рідкісні птахи» – це ми. Це люди, які вірять у себе, які хочуть змінити цей світ на краще.

  • Саме таку назву альбому мене надихнув вірш Ліна Костенко «Крила», що читає Богдан Ступка.. Просто мурахи по шкірі… Схиляю голову перед вищезгаданими корифеями, – ділиться емоціями лідер гурту Олег Собчук.

До альбому входить 10 пісень: «Кожного дня», «Хочу ще», «Я все б віддав», «Давай втечемо», «Допоможи мені», «Шторм», «Відчуваєш», «Одне ціле», «Пікова дама», «Я тебе люблю». Пісні дуже різні за звучанням – лірико-романтичні і підбадьорливі, гучні, сміливі, кличуть за собою,  мають сильний посил, адже в альбомі є душа. Любіть один одного, не віддавайте, насолоджуйтеся життям, будьте щасливі!

 

 

Коментарі вимкнені.