Це не був акт тероризму: знайшовся власник машини, який залишив її посеред вулиці

Залишена без нагляду в Тернополі автівка виявилася власністю місцевого жителя.

Близько десятої години вечора до Тернопільського відділу поліції надійшло повідомлення про залишений без нагляду по вулиці Бродівській мікроавтобус марки «Хюндай». Правоохоронці оперативно виїхали на місце події разом з іншими екстреними службами.

-На даній ділянці дороги було зупинено рух транспорту, автомобіль огороджено, – розповів начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол. – Дані заходи проводилися з метою безпеки, адже тоді ще не було відомо кому належить авто і причина його залишення.

Вибухотехніки примусово відчинили транспортний засіб і здійснили огляд на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Вибухівки знайдено не було.

Згодом з’ясувалося, власником автомобіля є мешканець обласного центру. Зі слів чоловіка, того дня він використовував мікроавтобус у власних цілях, проте на вулиці Бродівській автівка вийшла з ладу. Увімкнувши аварійний сигнал, чоловік залишив автомобіль.

Поліцейські провели з власником транспортного засобу профілактичну бесіду, також щодо нього складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 122 КУАП .

У зв’язку з терористичним актом, що стався у Луцьку та чисельними повідомленнями про замінування об’єктів у інших містах України керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Для своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам, згідно вказівки керівника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола,  у Тернополі додатково організовано роботу двадцяти поліцейських нарядів, котрі несуть службу у місцях скупчення людей та транспортних засобів, – повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.