Центр олімпійської підготовки в Кременці. Бути чи не бути?

Ще в липні місяці під час зустрічі з потенційними інвесторами з Польщі на санній трасі ДЮСШ «Колос» в думках виникла ідея створення Центу олімпійської підготовки спортсменів з зимових видів спорту, куди залучити й комплекс трамплінів. З цього часу і до сьогодні проведено ряд зустрічей та нарад для вивчення процедури створення даного Центру та шляхів його фінансування.

В умовах коли виникли труднощі із фінансуванням спортивних шкіл та їхніх навчально-тренувальних баз з обласного бюджету, зважаючи на важливість не лише збереження спортивних шкіл та баз, а й спортивного майбутнього нашого міста, 17 вересня було проведено термінову зустріч з керівниками спортивних товариств та представниками влади міста.

Під час наради було обговорено шляхи виходу із кризової ситуації, що виникла та отримано принципову згоду влади міста стати засновником Центу олімпійської підготовки. Зважаючи на це, начальнику сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації дано доручення направити лист в Кременецьку міську раду з ініціативою створення організаційного комітету з вищевказаного питання та підготувати запит на Фонд державного майна України щодо процедури передачі об’єктів нерухомості міській раді.

 

Коментарі вимкнені.