Цього тижня на Тернопіллі – спека

Поточний тиждень буде доволі спекотним, без істотних опадів.

«Погоду визначатиме антициклон, центр якого перебуватиме майже над Україною. Зміни погодних умов очікуються 10 серпня у західних областях, оскільки туди надійде холодний атмосферний фронт, що позначиться як на температурному режимі, так і на кількості опадів», – розповів під час брифінгу заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко.

За його словами, 6-7 серпня на заході України та в Криму – подекуди невеликі короткочасні дощі, грози. Температура повітря вночі становитиме +14…+20 °С, на півдні та Закарпатті – +18…+24 °С. Удень 6 серпня стовпчики термометрів сягатимуть +25…+30 °С, на Закарпатті – до +35; 7 серпня – +30…+35 °С.

8-9 серпня у денні години на Правобережній Україні – місцями +35…+37 °С. 10 серпня на всій території України – спекотно, без опадів. Удень – +30…+34 °С. На заході температура повітря знизиться до +24…+29 °С. Тут спостерігатиметься вітер зі шквалами, грозовими дощами, подекуди із градом.

Протягом 11-12 – тепло, показники стовпчиків термометрів сягатимуть + 27 °С. 11-го у західних областях – дощі з грозами.

13-15 серпня подекуди пройдуть короткочасні грозові дощі. Температура повітря вдень – +30…+34 °С, місцями – до +37 °С.

Наразі високий рівень пожежної небезпеки утримується у південних областях та на крайньому заході. Найближчими днями зона 4-5 класів розшириться, і до 10 серпня тільки у північних і північно-східних областях клас пожежної небезпеки буде нижчим від 4-го.

«У цілому, упродовж поточного тижня очікується спекотна погода, характерна для цього періоду».

За матеріалами Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Коментарі вимкнені.