Лише один день у Тернополі записують на польську за… 4 грн!!!

У Тернополі активно діє осередок вивчення польської мови для усіх MojaPolska. Пропагує його діяльність відома у Тернополі перекладачка, кандидат філологічних наук, полоніст, асистент кафедри українського і загального мовознавства ТНПУ, лауреат спеціальної відзнаки на «Коронації слова» від Міжнародної громадської організації “Жінка ІІІ тисячоліття” Лобас Наталія. Вона робить усе можливе, щоб вивчення польської мови подобалося учасникам курсів. Зокрема, у MojaPolska дорослі грають ігри та співають, а ще можуть отримати шалену знижку згідно світової традиції «чорної п’ятниці»!!!

Так, 27 листопада, в останню п’ятницю місяця, записатися на курс вивчення польської мови у Тернополі можна за смішну суму – 4 грн!!!

– Ідея в тому, що в Америці і Європі це день шалених знижок, а ми зараз якраз набираємо групу на п’ятницний розмовний клуб. Тому й вирішили зробити пробне заняття – за 4 грн. Тобто зі знижкою 95%, – розпвідає Наталія Лобас. – Плюс у нас відбудеться розіграш сувенірника від тернопільської майстриньки Нелі.

“Чорна п’ятниця” – перше заняття з польської мови за 4 грн! Розмовний клуб MojaPolska знаходиться за адресою у Тернополі – бульвар Шевченка, 19 (вхід через “Етнодворик Коловорот”).

Довідки і запис: 098 699 25 73.

Коментарі вимкнені.