У Києві шукають бійця з Тернопілля

Боєць Збройних сил України Грім Ігор Володимирович поїхав із зони АТО у відпустку, проте додому не потрапив. Ще 23 жовтня в Шевченківському РУ ГУМВС м.Києва зареєстровано його заяву про те, що на столичному автовокзалі його обікрали – втрачено і всі документи, і гроші, і особисті речі. Але подальша доля військовослужбовця невідома. 

Зараз в рідному селі Медин, Підволочиського району, Тернопільської області, його з нетерпіння чекає мати.

Як повідомили “Погляду” у Підволочиському районному відділі МВСУ, є ймовірність, що боєць звертатиметься по допомогу до волонтерських організацій Києва, тому зараз активно поширюють інформацію про розшук Ігора серед волонтерів столиці.

– На жаль, матір військовослужбовця не знає у якій бригаді той служить. Орієнтовно знаємо, що Ігор їхав з Краматорська, і що в ніч з 23 на 24 жовтня зник у місті Києві, – кажуть правоохоронці Підволочищини. – Там на автовокзалі його обікрали – залишили без грошей та мобільного телефона. Сподіваємося, він проситиме допомоги у когось зі столичних волонтерів, і таким чином нам вдасться його відшукати. Повідомляємо і київських колег, і поширюємо інормацію про розшук бійця серед волонтерських організацій.

Якщо вам відомо, де зараз знаходиться військовослужбовець Ігор Володимирович Грім, 23.10.1980 року народження, родом з Підволочищини, телефонуйте у найближче відділення міліції, на 102, або дайте знати про це тернопільському Логістичному центру допомоги біцям АТО 097-2-055-055!!!

Вдома Ігора чекає згорьована мати!!!

Люба Вовк

Коментарі вимкнені.