До благодійного проекту у Тернополі запрошують дітей та дорослих з обмеженими можливостями

У листопаді в Тернополі проведуть благодійний проект “Такі різні – такі рівні”. В його рамках люди з особливими потребами малюватимуть Тернопіль. Згодом картини продадуть, а за виручені кошти встановлять пандуси. Такий захід має на меті привернути увагу громадськості до проблем людей в інвалідних візочках.

Як розповіла “Погляду” організатор Мирослава Денисюк, творча ідея прийшла до нас зі Львова. Там у вересні за ініціативи ГО “Розвиток Громади” четверо людей у візочках, без навиків малювання, творили свій шедевр, щоб заробити на встановлення пандусів та привернути увагу.

– Малюючи картини, люди з особливими потребами мають можливість проявитись в мистецтві та долучитися до благодійної справи, адже в подальшому їхні роботи продадуть на аукціоні, а кошти використають на встановлення пандусів, – каже Мирослава Денисюк.

Це вже не перший благодійний проект пані Мирослави. Раніше вона допомагала зібрати кошти для лікування поранених бійців АТО, організовуючи у Тернополі акції “Вплети жовто-блакитну стрічку у волосся – збережи життя солдату”, а також піднімала проблеми людей з особливими потребами проектом “Жіночність без границь”.

– Зараз ми шукаємо бажаючих до участі в проекті “Такі різні – такі рівні”. Це можуть бути як дорослі люди, так і діти з обмеженими можливостями – і необов’язково це мають бути люди в інвалідних візочках, – каже Мирослава Денисюк. – Малювати вони будуть акварельними фарбами, які надають організатори, під наглядом художника зі Львова. Тому не страшно, якщо не матимуть творчих навиків у малюванні.

Уже домовлено про приміщення, де буде проходити проект – в одному із музеїв нашого міста.

– Ми були б дуже раді, якби до проекту долучилися діти. Адже вони ще такі маленькі, а уже стикнулися з проблемами. Тому було б дуже знаково, якби вони своєю творчістю змогли зробити місто кращим та зручнішим, – закликає до участі у проекті “Такі різні – такі рівні” Мирослава Денисюк.

Зголошуватися до участі можна за номером телефону: ( 067) 739-61-03

Люба Вовк

Коментарі вимкнені.