У парку Тернополя пили без дозволу Сергія Надала

У Тернопільській міській раді запевняють, що не давали дозвіл на продаж алкогольних напоїв під час V Західноукраїнської туристичної виставки-фестивалю. Нагадаємо, подія відбувалася минулої суботи у парку Шевченка. Свої, якщо їх можна так назвати, принади презентували всі райони нашої області. Та біля кожного такого намету був ще один, де якийсь заклад харчування або торгівлі відкрито продавали пиво та алкогольні напої. Вживати оковиту дозволяли собі навіть заступник голови ОДА, – пише ТТ.

Та як повідомила керівник прес-служби міської ради Катериша Калуш, виконавчий комітет обласного центру своїм рішенням від 15 травня №506 дав дозвіл на торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами. Речник пояснила, що в цей перелік входить і реалізація пива. Але у цей перелік аж ніяк не входить горілка та вино, яке так активно реалізовували.

У частині у пункті п’ятому згаданого рішення виконкому згадувалося, що управління МВС і управління муніципальної поліції мало проконтролювати дотримання вимог чинного законодавства. Та жоден з цих силових та каральних органів не побажав завадити протиправним діям.

Контроль за виконанням рішення члени виконкому поклали на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Камінського.

Коментарі вимкнені.