У підземеллі Катедрального собору Тернополя створюють музей

На минулому тижні студенти третього курсу історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка зустрілись із представниками греко-католицького духовенства.  

Зустріч відбулась у катехитичному класі Катедри у дружній невимушеній атмосфері. Отці розповіли про історію єпархії, її структуру, сьогоднішню активну діяльність церкви, її соціальні програми. Особливо відзначили діяльність молоді, які об’єднані у безліч громадських спільнот і організацій та ініціюють чимало заходів і проектів культурно-духовного розвитку українців.

Під час зустрічі студентам-історикам запропонували взяти участь у ще одному важливому і надзвичайно цікавому проекті – створенні музею в підземеллі Катедрального собору.

Зараз група ІС-31 займається збором інформації для музею та її оформленням. Експозиції майбутнього музею сприятимуть поглибленню знань релігійно-церковної історії міста.

Ми пишаємося, що маємо можливість взяти участь у цьому проекті і реалізувати свої знання та вміння, що здобуваємо на історичному факультеті у практичних справах.

Студентка ІІІ курсу ТНПУ ім. В. Гнатюка Ірина Драгущак пише на сайті університету.

Коментарі вимкнені.