У правопорушенні зізнався лише один депутат, а УНА-УНСО не мали часу шукати інших

17 березня на вулиці Листопадовій, де розміщена будівля міської ради Тернополя, було гаряче. До початку засідання депутатів тут з проблемними питаннями мітингували тернополяни. А під час самого засідання “пресували” правоохоронців хлопці з УНА-УНСО.

Так, їхній представник Олексій Станько, викликав сюди ДАІ та міліцію, аби ті складали акти на водіїв, які рядочком припаркувалися з порушеннями – вздовж тротуару з правого боку і так неширокої вулиці.

Правоохоронці, які прибули на місце виклику, спочатку навіть розгубилися через напор молодих хлопців в камуфляжах. Адже ті спонукали ДАІшників до активних дій, документування правопорушень, зйомки номерів порушників, тощо. Навіть погрожували в разі неспроможності міліціонерів, самостійно зайнятися цим порушенням ПДР – підпаливши кілька машин.

Правоохоронці зняли на відео номери автівок (а їх тут з порушенням було припарковано понад десяток) і поїхали геть. За якийсь час повернулися – в більшій кількості та з патрульним автомобілем. Його поставили за поворотом, під стіною Фундації Йосипа Сліпого, а самі очікували перед міською радою на водіїв. Адже, кажуть, складати акт без наявності водія – не мають права.

Депутати в цей час “ні сном, ні духом” не підозрювали, що чекає на них надворі. А представники УНА-УНСО в камуфляжах та з червоно-чорними шевронами на рукаві, в передчутті спокійно палили біля правоохоронців. До речі, останні не складали протокол на хлопців за куріння в громадських місцях.

Згодом до ДАІвців вийшов депутат Іван Сороколіт. З вікна сесійної зали було добре видно, як він один спілкувався з ДАІ, показував їм свої водійські права. Навіть зачекав, доки буде складено протокол порушення ПДР. Потягом наступних півгодини жодного депутата біля патрульних не було видно.

На цьому робота правоохоронців, очевидно й закінчилася, адже після виконаної роботи із одним!!! водієм, на Листопадовій не стало ні патруля, ні унсовців, ні автівок. Хоча в коментарях TV-4 та “Погляду” заступник командира взводу ДАІ міста, старший лейтенант міліції Брашко Анатолій Васильович запевняв, що будуть оштрафовані усі порушники.

Як виявилося згодом, більше жодного протокола на порушення ПДР під міською радою не було складено. В ДАІ “Погляду” повідомили, що вони не мають права складати акти без наявності водіїв, а водіїв того дня виявлено не було. Окрім одного… добровольця…

Проте нас запевнили, що вже з 18 березня на цій вулиці буде встановлено патруль, який слідкуватиме за дотриманням правил дорожнього руху.

Чому спочатку активно налаштовані унсовці не “дотиснули” ДАІвців, аби ті почекали на інших водіїв, та чому самі не залишилися  на місці? На це Олексій Станько відповів, що до членів УНА-УНСО поступає безліч звернень громадян з усієї області. Люди просять про захист, допомогу, правову підтримку, тощо. Тому саме того дня хлопці змушені були покинути свій “пост” під міською радою, аби виїхати на одне із таких звернень. Олексій стверджує, що водії, які неправильно запаркували свої автівки, окрім міської ради перебували і в приміщенні прокуратури і навмисно ховалися від ДАІвців, аби на них не складали протокол порушення.

Того ж дня читачі повідомили “Погляду”, що всі інші депутати та водії-порушники, яких зловили працівники ДАІ, відкупилися. Зокрема, люди бачили, як кілька депутатів міської ради передавали готівку хлопцям в камуфляжах.

“Погляд” провів своє маленьке розслідування з приводу цього факту і з’ясував, що це неправда. Про це читайте на “Погляді” згодом.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “У правопорушенні зізнався лише один депутат, а УНА-УНСО не мали часу шукати інших

  • 17:10 | 18.03.2014 о 17:10
    Permalink

    Сороколіт – порядний і класний чувак! І головнпе не боягуз!

  • 20:45 | 18.03.2014 о 20:45
    Permalink

    Тільки один депутат Сорокаліт з яйцями? Решта спудилась і чекала коли всі розійдуться? 🙂

Коментарі вимкнені.