У Шляхтинцях, що біля Тернополя, влаштували битву фарбами

У неділю, 4 серпня, весело і гамірно було у с.Шляхтинці. Тут, за традицією, святкували День села. Про це повідомили у Байковецькій сільській раді, до якої в рамках об’єднання увішло село Шляхтинці.

Цього дня відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Маличка та Андрія Мацюха. Перемогу у ньому здобув ФК «Долинна». Приємно відзначити, що до народних гулянь активно долучилася молодь. Саме вони ініціювали проведення «Холі-фесту», так званої, битви фарбами. Також був проведений аукціон, де розігрувалися цікаві лоти, такі як: сертифікат на модельну зачіску, візаж, футболка з написом «Я люблю Шляхтинці» та багато іншого.

Справжньою родзинкою свята був концерт. Так, молодіжний ансамбль та солісти Василина Сачик і Христина Скорик представили публіці оригінальні й творчі номери. Та найбільше оплесків отримали найменші учасники свята, які танцювали, тішили усіх віршами і піснями.

Присутні мали змогу придбати лотерейні квитки і, шляхом жеребкування, шість щасливчиків отримали цінні подарунки.

Весело було не лише дорослим, а й діткам, адже для них працювали атракціони, аніматори проводили цікаві ігри, розваги, танцювали банси.

За доброю традицією, шляхтинецькі господині пригощали гостей та мешканців села смачними наїдками – бограчем, баношем, ковбасками-гриль. Особливого смаку святу додавало частування хмільною медовухою.

Коментарі вимкнені.