У Тернопільській міській рада презентують докази вчинення кримінальних правопорушень

Сьогодні у Тернопільській міській раді  Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто” презентує Генеральний план міста. Про це повідомляє депутат міської ради Юрій Штопко. Але  чому депутатів не запросили на презентацію невідомо.

Як коментує  громадська активістка Олена Степанова, у тернопільській міській раді презентують докази вчинення кримінальних правопорушень

– Оскільки те,  що зараз ніби то презентують розроблялось на основі опорного плану існуючого використання території, то презентують власне докази вчинення посадовими особами ТМР кримінальних правопорушень, а саме виділення земельних ділянок в супереч ще діючому генплану ( в зв”язку із чим в проекти землеустрою вносились завідомо неправдиві данні), видача містобудівних умов і обмежень ( в які також вносились завідомо неправдиві данні). З цього приводу я обов”язково звернусь до слідчого, який розслідує факт фальсифікації генерального плану з клопотанням про додатковий допит мене, як свідка і як заявника. Також буду просити слідство звернутись до слідчого судді із проханням винести ухвалу, якою заборонити розгляд запропонованих змін до ген.плану до закінчення досудового розслідування. Ну і ще у мене буде декілька прохань для слідства, які я наразі не буду оголошувати, аби спритні ділки не взялись маскувати свої оборудки, – каже активістка.

Коментарі вимкнені.