У Тернопільських дитсадках черг не буде, бо дітей реєструватимуть

дитячий садокУправління освіти і науки Тернопільської міської ради планує провести електронну реєстрацію дітей дошкільного віку. Робиться це для того, аби зникло поняття черг у дитсадках.

Заступник начальника управління Раїса Сауляк розповіла «Погляду», що зараз в Тернополі поширена практика, коли батьки записують дитину одразу в три дитсадка. А ведуть – в один. В той час інші батьки, подаючи заяву на прийняття дитини в садок, чують від керівництва, що місць уже нема. Електронна реєстрація дозволить управлінню автоматично знімати зі списку прізвище дитини, яка уже пішла в один із дитсадків. Раїса Михайлівна пояснила, що тернополян така реєстрація не повинна лякати, оскільки працівники управління збиратимуть дані в ЖЕКах, лікувальних закладах, і не будуть особисто спілкуватися з батьками.

–          По квартирах ніхто ходити не буде, – запевняє Лариса Сауляк. – Але ми мусимо складати приблизну кількість дітей в місті самі, оскільки, через необов’язковість прописки в Україні, батьки не спішать реєструвати дошкільнят і ми не знаємо, скільки їх охоплено суспільно-виховними заходами та як відслідкувати потенційну наповненість груп.

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “У Тернопільських дитсадках черг не буде, бо дітей реєструватимуть

  • 17:57 | 25.07.2012 о 17:57
    Permalink

    Команда Надала наводить порядок!!!

Коментарі вимкнені.