У тернопільських вишах цьогоріч навчались 1,5 тис. іноземців

За інформацією міграційної служби в Тернопільській області, в місцевих вишах цьогоріч навчалось близько 1,5 тис. іноземців. Чимало з них у червні-липні вже отримали дипломи про вищу освіту, відтак зобов’язані покинути Україну.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні, яку іноземець отримує, приїхавши до на нас навчання, діє допоки він є студентом, – пояснюють в обласному Управлінні міграційної служби. – Отримавши диплом про закінчення навчального закладу, випускник повинен покинути територію нашої держави у визначений законом термін – протягом місяця з дня скасування посвідки. Довше перебування є нелегальним і карається згідно українського законодавства (ст. 203 КУпАП).

У міграційній службі наголошують, що виші як юридичні особи, які приймають іноземців,  повинні забезпечити  своєчасне  роз’яснення  їм прав, свобод  і  обов’язків, передбачених законодавством України,  а також несуть відповідальність за своєчасне оформлення документів на право їх перебування в Україні, пересування по території країни і виїзд з України після закінчення визначеного терміну. Порушення  цих  Правил  навчальними закладами, тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із законодавством України (ст.204 КУпАП).

 

 

-1 thoughts on “У тернопільських вишах цьогоріч навчались 1,5 тис. іноземців

  • 17:28 | 13.07.2015 о 17:28
    Permalink

    Прикольно міграційна служба рахує. Лише в ТДМУ навчається 1460 студентів. А ще ТНЕУ і ТНТУ. Загалом є певно десь 2000, а може і більше:-)

Коментарі вимкнені.