У Тернополі боротимуться з СРСР

18-20 жовтня на Театральній площі відкриватимуть ХІ крайову спартакіаду. Саме тут, у центрі міста,  відбудеться Третій Надзвичайний Великий Збір ОУНР, на якому плануватимуть майбутню боротьбу із двома окупантами-імперіалістами – ІІІ Рейхом та СРСР.

Участь у спартакіаді візьмуть команди з усієї України. Відкриття розпочнеться 18 жовтня із урочистої ходи команд від вул. Федьковича до стадіону, де о третій. прозвучить молитва та відбудеться флешмоб. Після цього команди учасників вирушать до Українського дому «Перемога», щоб за допомогою жеребкування визначити, хто з ким грає.

Після жеребкування всі команди дружньо співатимуть стрілецькі пісні, а вже потім почнуть мірятися силами. Команди хлопців змагатимуться у таких видах спорту, як футбол, баскетбол, волейбол. Команди дівчат повправляються у кращій грі з: гандболу, баскетболу та волейболу. Фінал матчів запланований на неділю. Переможці змагань отримають у подарунок спортивний інвентар. Урочисте закриття ХІ крайової спартакіади відбудеться у неділю на Театральній площі.

Склади команд представлятимуть такі міста, як Київ, Тернопіль, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Самбір, Стрий, Бережани. Силами мірятимуться дівочі та хлопчачі команди віком до 18 та після 18 років. Так, у віковій категорії «до 18 років» протистоятиме 16  дівочих та 16 хлопчачих команд, а у категорії «від 18 років» – 12 команд хлопців та 10 команд дівчат.

Майя Зарічна

Коментарі вимкнені.