У Тернополі дев’ятиповерхівку «вдягнули» у велетенську вишиванку (фото)

Вишивкою прикрасили у Тернополі один із житлових будинків. Етнічний орнамент сягає у висоту 30-ти метрів.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Кольори вишивки традиційні – червоно-чорні. Розфарбували новозбудовану дев’ятиповерхівку троє молодих тернопільських художників. В оформленні будинку поєднали кілька елементів української вишиванки, які гармонійно поєднуються між собою.

На велетенський орнамент хлопці використали 25 балончиків аерозольної фарби, а малювали з допомогою трафаретів і будівельного крана.

«Ми працювали близько п’яти днів. Нагору піднімалися за допомогою крана, адже інакше підібратися до будинку було дуже важко», – каже один із творців вишивки Олександр Шура.

Хлопці зізнаються: велетенський орнамент дався їм непросто, але результатом задоволені. Ідеєю такого витвору, кажуть, з ними поділився забудовник, проте самі вирішували, що саме малювати на фасаді. Самостійно розробляти не лише ескізи, а й трафарети, адже це перша в місті багатоповерхівка, вбрана у вишиванку.

Автори патріотичного графіті мають намір зареєстрували його як національний рекорд і вже обдумують наступні орнаменти. У планах художників – розмалювати українськими візерунками ще й вхідні двері у під’їздах та кожній квартирі.

Коментарі вимкнені.