У Тернополі із лікарні Надал зробить діагностичний центр

На сесії міської ради 24 листопада було прийняте рішення про передачу клінічної лікарні Львівської залізниці у комунальну власність міста Тернополя. Міняється і сама назва закладу, і частково бачення його роботи. Зокрема, добавляться нові відділення, запевняє міський голова.

Замість державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції ДТГО «Львівська залізниця» тепер вона називатиметься Комунальне підприємство «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр».

– Створення комунального підприємства – це не наше бажання, це вимога законодавства, – пояснив Ростислав Левчук, начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради. – Нас зобов’язують прийняти залізничну лікарню у комунальну власність, оскільки обласна рада відмовилась це зробити. Там є 243 працівника і ми маємо забезпечити їм виплату зарплати, а для цього треба створити юридичну особу. Це буде поліклінічний заклад другого рівня, де надаватимуть різні види медичних обстежень і медичної допомоги. Працівники залізничної лікарні будуть інтегровані у систему охорони здоров’я Тернополя, тобто будуть прийняті на ті самі або подібні посади. Бюджет нового закладу ще не сформований.

Міський голова Сергій Надал додав, що у новоствореному КП будуть відділення, яких немає в інших лікарнях, і крім лікувально-діагностичних кабінетів там нічого іншого не буде, оскільки місто приймає заклад у власність без зміни його функціонального значення.

За створення такого комунального підприємства проголосували 36 із 42 депутатів. Цим рішенням депутати також затвердили акт прийняття-передачі цілісного майнового комплексу залізничної лікарні у комунальну власність громади Тернополя, закріпили все майно за новоствореним КП і прийняли його Статут.

У рішення вказано, що місто отримало нерухоме та рухоме майно. Це чотири земельні ділянки: на вулиці Івана Франка, 3, дві ділянки на Руській, 47 та одну у місті Копиченці Гусятинського району. Загальна первісна вартість цих ділянок один мільйон 250 тисяч гривень. Також 19 одиниць будівель та споруд загальною вартістю два мільйони  454 тисячі гривень. До рухомого майна увійшли машини та обладнання, транспортні засоби, інструменти, прилади, інвентар та багаторічні насадження – вартістю у два мільйони 510 тисяч гривень.

Ольга Трач

Коментарі вимкнені.