У Тернополі можна подати документи на субсидії

У Тернополі триває прийом документів на субсидії з відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги на опалювальний сезон 2012-2013 років. Заяви на субсидії приймають у житлово-комунальних підприємствах міста та у єдиному центрі на вулиці Лисенка, 8. Чи маєте ви право отримувати субсидії – ви можете порахувати і самостійно.

– Береться середньомісячний дохід всіх працездатних, вираховується 15% і порівнюється з платою за житлово-комунальні послуги, різниця, це і є субсидія. Якщо це складно, два телефона гарячої лінії 52-14-03, 25-55-87. Фахівці нададуть консультацію, порахують, проблем з цим теж не буде ніяких. Більшість людей здає вже не перший раз, тобто з цим теж немає проблем. Якщо в людей виникає якась конфліктна ситуація, є створена спеціальна комісія, створена розпорядженням міського голови чи рішенням навіть виконавчого комітету, – розказав виконувач обов’язків начальника Тернопільського міського центру з нарахування і виплати допомог Василь Процюк.

У випадку непорозуміння слід у міську раду написати відповідну заяву, яку розгляне комісія і вирішить є субсидії чи ні. В Тернополі щороку субсидії отримують близько 5 тисяч сімей.

– Працездатні громадяни мають за півроку здати довідку про доходи, це один із самих важливих документів, тому що з цього вираховують. Пенсіонерам практично нічого не треба, пенсіонерам, їм треба прийти в ЖЕК і заповнити заяву шо в них не склалось ніяких змін, не відбулось за період і все. Вони просто мають з собою мати трудову, код, паспорт і звідси виписують дані. Ні копій, нічого їм не треба знімати. Тоїсть ми максимально обмежили здачу документів, тоїсть люди практично не несуть паперів, лишньої волокити з цим не має, – каже Василь Процюк.

Приймають заяви на субсидії на опалювальний сезон 2012-2013 у Тернополі до 31 жовтня. Якщо людина відразу не принесла усі необхідні документи, у неї, із дня написання заяви є один місяць щоб їх донести, повідомляє TV-4.

Коментарі вимкнені.