У Тернополі посвяту в студенти проводили біля найчистішого джерела

18 жовтня сама погода сприяла проведенню посвяти для першокурсників  Тернопільського вищого професійного училище сфери послуг та туризму – за професією “агент з організації туризму”. Бабине літо охопило у свої обійми учнів груп №13, 23, 33 поблизу острівського джерела, вода якого є однією із найчистіших в нашій області і містить багато іонів срібла.

     Спочатку серед учнів було проведено товариський футбольний матч, де перемогу у запеклій боротьбі виборола команда групи №23. Після футболу тренували свою уяву і фантазію, висловлювавши свої думки в діях у грі – пантомімі із слів туристичної тематики.

     Перед конкурсною програмою всіх учасників свята пригостили смачною ухою, пловом та ковбасками, приготовленими на вогні з димком.

     Також було проведено безліч цікавих конкурсів, таких як: спорядження, встановлення намету, медична допомога, туристична вікторина, збирання картоплі, естафета та туристична пісня. Змагалися між собою три команди: “#Ліхтарики”, “#Voyage”, “#Кульбаба”. Перемогла  дружба і хороший настрій!

Після завершення конкурсної програми, всіх учасників привітала богиня Землі – Гея, і біля багаття відбулася урочиста посвята першокурсників. Завершили посвяту спільним виконанням українських пісень біля запаленої ватри. Це свято залишиться у спогадах учнів на все життя…

Коментарі вимкнені.