У Тернополі презентують унікальну книгу «Аеропорт»

13 вересня о 13 годині в тернопільській Філармонії відбудеться презентація роману Сергія Лойко “Аеропорт.”

Роман “Аеропорт” – не хроніка, а художній вимисел, побудований на реальних фактах. За сюжетом книги разом з кіборгами в Аеропорту знаходиться американський фотограф, який з ряду причин переживає цю необов’язкову війну як особисту драму. Через його очі, немов у калейдоскопі, в перервах між боями, читач бачить всю історію з Майдану до знищення Аеропорту.

 Довідка: Сергій Лойко – єдиний іноземний кореспондент, який був у Донецькому Аеропорту. Сергій отримав у США ряд журналістських нагород за свої матеріали з України.

В рамках написання роману автор записав понад 40 годин інтерв’ю з кіборгами. Багато хто з них стали військовими консультантами роману.

Гурт “Океан Ельзи” дозволили використовувати пісню в їх виконанні до буктрейлеру книги.

Роман “Аеропорт” поставив рекорд по передніх замовлень художньої літератури в Україні: більше тисячі примірників були куплені в одному з інтернет-магазинів, коли книга ще не була у друкарні. Роман також встановив рекорд продажів на презентації – понад тисячу екземплярів.

Одна з Голівудських студій веде переговори прое кранізацю статей автора, що вийшли в американському виданні Los Angeles Times.

Фотогалерея “кіборгів”, яка зробила Сергія відомим в Україні, небула редакційним завданням і вийшла випадково. Автор подарував портрети бійцям, вони продаються на благодійних аукціонах і зібрали сотні тисяч гривень для купівлі обладнання військовим госпіталям.

В рамках презентації буде проходити соціальна акція “Подаруй солдату книгу”.

 

Коментарі вимкнені.