У Тернополі продовжують випадати люди з багатоповерхівок

Так, 28 серпня внаслідок падіння з багатоповерхового житлового будинку по вул. Морозенка отримав травми 46-річний тернополянин.

Потерпілого з травмами важкої степені шпиталізовано в нейрохірургічне відділеня обласної лікарні, обставини події встановлюються слідчими органами.

Нагадаємо, 21 червня о 9 ранку по вул. Чалдаєва  з балкону 5-го поверху власної житлової квартири випав 75-річний дідусь. Від отриманих травм він помер.

30 квітня, жінка, якій було близько 45 років, випала з вікна 7 поверху дев’ятиповерхівки, що на вул. Тарнавського. Жінка загинула миттєво.

Першого травня п’ятирічна дівчинка випала з вікна своєї квартири, розміщеної на 4-му поверсі житлового будинку на вул. Винниченка, 11. Дівчинка потрапила у лікарню. І вже на наступний день, 2 травня,  близько дев’ятої вечора у Тернополі з балкону 3-го поверху випала 20-річна дівчина. Потерпілу з діагнозом «Падіння з висоти, закрита травма шийного відділу хребта і грудної клітки» шпиталізовано до І-ї міської лікарні. Згодом, 16 травня у пологовому будинку з вікна випала породілля.

Коментарі вимкнені.