У Тернополі проти забудовників повстали діти (фото, відео)


Щоб захистити дитячий майданчик на вулиці Гнатюка діти поставили хрести на яких написали “Дайте дітям волю і майданчик”.
Минулого тижня з десяток дітей віком від 8 до 13 років влаштували своєрідну акцію, при чому участь в якій дорослі зовсім не брали.
Як розповідає 10-річна Анна Голоюх, вони зробили хрести, щоб захистити дитячий майданчик від тих людей, які хочуть тут будувати будинок.
– Ці три хрести означають символ Трійці і вони захистять площадку. Слово “Воля” на хрестах означає, щоб цей майданчик звільнився, – каже дівчинка.
Діти будуть боротись далі  та планують закопати всі ями, які вирили забудівники.

Нагадаємо, міська влада спочатку знищили дитячий майдачик, а тоді передали родичеві чиновника міської ради Михайла Гладкого (більше про людину, яка отримала у приватну власніть цю землю ТУТ). 

30 квітня 2014 року відбувся суд на якому тернополяни програли міській раді. А вже 1  травня під охороною людей у військовій формі почали різати дерева. Мешканці прилеглих будинків викликали міліцію, яка вияснила  всі деталі та склала відповідний акт.

Зараз активісти звернулись з апеляційною скаргою на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду. В ході цього з’ясувались цікаві деталі. Те, що міська рада так старано приховувала від тернополян, показали в управлінні містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації. У документі, підписаному начальником управління Володимиром Харченко, чітко видно, що дана ділянка була дитячим майданчиком, яку згідно з Законом України не мали права передавати у приватну власність.

Відеорепортаж  Георгій Голоюх

-1 thoughts on “У Тернополі проти забудовників повстали діти (фото, відео)

  • 18:11 | 18.06.2014 о 18:11
    Permalink

    а то нічого, що забудівник має всі необхідні документи, а мешканці тільки скандалити вміють?

Коментарі вимкнені.