У Тернополі провели турнір з міні-футболу пам’яті загиблого воїна Андрія Юркевича

Вже вчетверте у Тернополі провели турнір з міні-футболу пам’яті загиблого воїна – бійця добровольчого батальйону «Айдар» – тернополянина Андрія Юркевича. У суботу, 15 вересня, ігри відбувались на майданчику зі штучним покриттям біля Тернопільського міського стадіонуУ змаганнях брали участь шість команд, яких організатори розділили на дві групи.

Як повідомляє Федерація футболу Тернопільської області, яка здійснювала суддівство, по два кращих колективи виходили до плей-оф, де власне і визначалися переможець та призери турніру.

У групі «А» грали команди Тернопільської обласної державної адміністрації, «Вар’яти» та «Нестримні», в групі «Б» – Тернопільська міська рада, «Чемпіон» та «Арсенал».

У півфіналах «Арсенал» переміг «Вар’ятів» – 4:0, а команда Тернопільської міської ради переграла «Нестримних» – 6:0. У поєдинку за третє місце вже «Вар’яти» були сильнішими за «Нестримних» – 6:0.

Фінальний матч між «Арсеналом» та Тернопільською міської радою завершився з рахунком 3:2, відтак саме команда «Арсенал» здобула перемогу і головний кубок турніру.

Організатором турніру з міні-футболу пам’яті Андрія Юркевича виступило управління фізичної культури та спорту ОДА та дружина Андрій Юркевича – Христина і його батько Михайло.

Коментарі вимкнені.