У Тернополі реалізовуватимуть програму за 160 мільйонів

На черговій сесії Тернопільської міської ради затверджено нову Програму будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2013-2017 роки. Про це повідомив директор Тернопільського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Андрій Козак.

За словами Андрій Козака загальний обсяг коштів необхідних для реалізації Програми передбачений у розмірі 162,9 млн. грн., у тому числі 4,6 млн. грн. за рахунок місцевого бюджету.

«Прийняття Програми щодо будівництва (придбання) доступного житла у місті спрямоване на вирішення житлових проблем громадян, які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов, а також на підтримку будівельної галузі та житлового будівництва шляхом формування платоспроможного покупця на ринку житла», – зазначив директор Тернопільського регіонального управління Фонду.

-1 thoughts on “У Тернополі реалізовуватимуть програму за 160 мільйонів

  • 10:47 | 17.05.2013 о 10:47
    Permalink

    Може хтось щось зрозумів. Набір фраз та цифр. А як щодо конкретики? Це чистої води провладний піар. Коли це припинеться, коли почнуться зміни та покращення, коли припинеться загальнодержавний лохотрон?

  • 10:56 | 17.05.2013 о 10:56
    Permalink

    Друже, хочу тебе розчарувати. Загально державний лохотрон неприпиниться ніколе в Україні.

Коментарі вимкнені.