У Тернополі – рейдерська атака

17 червня у приміщення ТОВ “Домобудівник”, що на Лозовецькій 13, увірвалися тітушки. Вони розкидали охоронців та зламують кабінети. Таким чином колишній директор намагається захопити ласий шматочок, бо підприємство після його звільнення стало процвітати і зараз є доволі успішним. Про це розповідає “Погляду” у телефонній розмові теперішній директор та свідки, які знаходяться на місці.

– Тітушки порозкидали охоронців, поламали двері, захопили підприємство. Звичайно, адже це 11 гектарів землі, – стривожено розповідає директор ТОВ “Домобудівник” Василь Шупровський. – Ми відновили підприємство, зробили новий дах, накрили його. А колишній директор, якого було звільнено 2 роки тому, зробив начебто збори, “липовий” протокол без реєстру учасників і сам себе назначив ліквідатором. Вже кілька місяців він не дає нам працювати, а тепер ще й привіз цілий автобус тітушок.

Про наявність на місці підозрілих людей в капюшонах розповідають і свідки – представники громадських організацій міста: ТО ВО “Автомайдан”, Тернопільський люстраційний комітет, ГО Майдан, тощо.

– Робочі всі на вулиці. Всередині хлопці в спортивному одязі, з капюшонами що приховують обличчя, – кажуть тернополяни.

Фото Ігор Василів,
Новини Тернополя “Погляд” 

 

-1 thoughts on “У Тернополі – рейдерська атака

  • 14:54 | 17.06.2015 о 14:54
    Permalink

    Шо дивуватись, навіть Богомол написав у ФБ про то. Хлопчики, які хочуть попасти в міськраду давно загравали з криміналом, от і результат. А на кого ви думали працюють різні новостворені дуже-патріотичні організації, які ходять на пікети?

  • 19:29 | 17.06.2015 о 19:29
    Permalink

    Я не розумію Василіва. Чого пхатися не вивчивши ситуацію. Ліквідатор є учасником цього ТОВ. Згідно законодавства ТОВ яке налічує більше 100 учасників зобов”язано перетворитися у ПАТ (приватне акціонерне товариство). Якщо Василь Шупровський (насправді прізвище Чупровський і він тако ж є учасником ТОВ) будучи директором ТОВ не вживав заходів щодо приведення установчих документів до вимог чинного законодавства то нічого дивного що інші учасники учасники вирішили це зробити. Але ж звісно що Чупровському це не до вподоби, бо під час ліквідації шляхом перетворення вилізуть наверха всі його оборудки з майном і грошима. Тому він і вирішив зробити кіпіш. Печатку ліквідатору не передав, почав підписувати договора вже будучи неправомочною особою на підписання. Не передав ліквідаційній комісії бухгалтерську документацію. Залучив до так званої охорони надалівських “тітушок” фірму “МАКСИМА”. Певне саме Надал спільно з Чупровським заряться на тих 11 гектарів.

Коментарі вимкнені.