У Тернополі в результаті сутичок з правоохоронцями затримано 20 осіб

Близько двадцяти громадян затримано на території парку Слави у Тернополі після урочистостей з нагоди Дня Перемоги.

За годину після завершення мітингу-реквієму та покладання квітів до могил радянських воїнів до Вічного Вогню попрямувала колона людей із партійними прапорами Комуністичної партії. Їх щільним кільцем супроводжували правоохоронці. Безпосередньо на парковій алеї дорогу колоні перегородили окремі групи різного віку людей.

Міліціонери почали відтісняти тих, хто намагався перешкодити просуванню колони. Близько півгодини тривали окремі сутички із правоохоронцями. Деяких осіб було затримано і поміщено в автозаки, інших правоохоронці утримували у тісному кільці упродовж години. Після цього кожен із затриманих, серед яких були і депутати різних рівнів, змушені були давати у письмовій формі пояснення.

На місце події прибув голова обласної ради Олексій Кайда. На прохання кореспондента УКРІНФОРМу прокоментувати ситуацію, він зазначив, що «в Тернопільській міській раді не зафіксовано жодної заявки про проведення представниками Комуністичної партії зібрання і ходи у парку Слави. Натомість правоохоронці не припинили просування колони, а навпаки, супроводжували проходження комуністів».

За словами Кайди у четвер на сесії обласної ради депутати даватимуть оцінку сьогоднішнім подіям, в тому числі йтиметься про законність дій правоохоронних органів під час нинішнього інциденту.

Коментарі вимкнені.