У Тернополі вартість паркування зросла до 4 гривень за годину!

9 січня, Тернопільський міськвиконком погодив проект рішення про встановлення тарифу з платного паркування у розмірі 4 грн. за годину. Загалом собівартість послуги становить 4,25 грн., повідомив начальник управління транспорту міськради Ігор Мединський. Основна частина витрат – це встановлення паркоматів, утримання майданчиків, виготовлення схем тощо, повідомляє кореспондент «Номер один».

 

 

Ще однією статтею витрат є сплата за оренду місць під паркування.

– Один із підприємців сплачує щомісяця 32 тис. грн., інший – 12 тис. грн. Антимонопольний комітет надав відповідь, що він до встановлення тарифів немає ніякого відношення. Це є компетенцією місцевого органу самоврядування, – каже Ігор Мединський.

Зауваження до власників парковок має і начальник Тернопільської ОДПІ Петро Якимчук. За його словами, у підприємців немає жодного найманого працівника. Зокрема, у приватного підприємця Тешнера виявлено факти використання неоформленої праці 20-ти працівників. Останній такий випадок зареєстрований майже місяць тому. В зв’язку з цим, підприємців запропоновано запросити на комісію з погашення заборгованості із заробітної плати, де вони повинні дати пояснення або ж документи про оформлення найманих працівників.

Ряд вимог до власників парковок поставив і міський голова Тернополя Сергій Надал. Насамперед щодо термінів встановлення паркоматів. Три нових прилади уже придбані, однак їх не дозволяють встановити погодні умови. По-друге, власники парковок мають забезпечити розмежування місць у три кольори (синій, білий та жовтий) та стежити за порядком розміщення автомобілів на місцях паркування, особливо на вул. Живова.

І останнє – паркувальники мають забезпечити прибирання території, очищення її від снігу, проведення ремонтних робіт дорожнього покриття тощо.

Зоряна Гарасимів, Номер Один

Коментарі вимкнені.