У Тернополі відбудеться фестиваль для дітей з особливими потребами

У ТНЕУ розпочався тиждень доброчинності «Відкрий своє серце», у рамках якого  відбудеться декілька благодійних заходів. 

Третього грудня  о 12.30 год відбудеться ювілейний  ХХ фестиваль творчості  дітей з особливими потребами «Повір у себе». Своє мистецтво презентуватимуть учасники фестивалю – талановиті діти з інтернатів тернопільського краю. Захоплюючі креативні вітання ювілярам подарують і творчі колективи університету. Крім того, усім глядачам, дітям з обмеженими фізичними можливостями, студенти  ТНЕУ вручать невеличкі подарунки – м‘які іграшки.  Усіх, хто бажає долучитися до доброчинної акції та подарувати м’яку іграшку малечі, просимо зголошуватися у відділ гуманітарної освіти та виховання.

Четвертого грудня Університетська рада студентів запрошує молодь на перегляд художнього фільму  в актовому залі університету. Під час заходу відбудеться благодійна акція по збору коштів  на підтримку онкохворих дітей та дітей біженців зі Сходу країни.

Також нагадуємо, що профспілковий комітет студентів ТНЕУ продовжує збір одягу, іграшок, канцелярського приладдя  та  коштів  для  дітей-сиріт.  Зібрану допомогу планують передати до дитячого  будинку  с. Нове село.

Коментарі вимкнені.