У Тернополі відбудеться обласний Форум для підтримки сім’ї

12 грудня з 9.30 до 14 години в концерт холі ТРЦ “Подолян” відбудеться обласний Форум Тернополя. Такий захід проходить вперше в області і має дати початок системній роботі в напрямку збереження сімейних цінностей. Учасники обговорюватимуть Національну сімейну стратегію, тому планують залучити якомога більше активістів.

У Форумі візьмуть участь представники влади, освітяни, науковці, журналісти, учнівська та студентська молодь, релігійні та громадські організації.

“Українська сім’я в небезпеці, кажуть представники спільноти “Сімейний рух Тернопільщини”. “Щоб подбати про щасливе майбуття наших сімей, їхні гармонійні стосунки, та відстояти право на традиційну сім’ю, варто обговорювати “проблемні” питання разом. Метою форуму також є знайомство між собою громадських ініціатив, церковних рухів та державних установ для напрацювання механізмів співпраці, зазначила одна із організаторів обласного форуму в Тернополі Людмила Богуцька.

Ініціатори Форуму: активіст Іван Мудрий “Рух Реформації”, Консультаційний центр психологічної підтримки ГО “Колиска Життя” та Комісія у справах сім’ї Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.  Подібні заходи проходять у різних регіонах України згідно з резолюцією Всеукраїнського форуму сім’ї, проведеного 14 березня 2018 р. в Києві, залучаючи представників релігійних об’єднань різних конфесій, влади, освіти, науки, громадських організацій.

“Долучайтеся до Форуму за сімейні цінності! Пам’ятайте, що творите одну велику сім’ю і повинні взяти на себе відповідальність за неї”, закликає  активіст “Руху Реформації” Іван Мудрий.

Коментарі вимкнені.