У Тернополі відбулось чудове свято

З нагоди 15-річниці Всеукраїнського дня бібліотек в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулося чудове свято. Запрошені гості та всі присутні ознайомились із презентацією про найкрасивіші та найвеличніші бібліотеки світу, переглянули оригінальний відеоролик бібліотечних «журналістів» Ірини Маруняк та Ірини Уруської, які з мікрофоном в руках провели розслідування, оскільки нам надзвичайно цікаво було почути думку наших читачів, пересічних мешканців Тернополя та представників влади про роботу бібліотеки.

Колектив бібліотеки привітали наші талановиті користувачі, вони виконували музичні номери, співали, танцювали та дарували теплі слова, але найзворушливішим моментом було вітання наших самих найменших читачиків та їхніх батьків.

Працівники бібліотеки раді з того, що завдяки відзначенню Всеукраїнського дня бібліотек фонд нашої книгозбірні поповнився новими виданнями, а це 35 примірників, 10 з яких подаровані нашими гостями та 25 книг придбані за власні кошти бібліотекарів, як подарунок нашим читачам.

Бібліотекарі відділу книгозберігання також долучилися до відзначення свята, організувавши ретро-виставку «Книжкові скарби з «підземелля»», на якій читачі могли оглянути раритетні видання нашої бібліотеки.

Завершилося професійне свято невеличким фуршетом, а любителі мандрівок мали нагоду побувати на батьківщині Байди-Вишневецького та оглянули замок у старому Вишнівці.

 

 

 Галина Ракоча, завідувачка відділу зберігання, гігієни і реставрації фондів Тернопільської обласної бібліотеки  для дітей

Коментарі вимкнені.