У Тернополі встановлюватимуть лише нові сучасні рекламні об’єкти

Чергове рішення про встановлення біг-борду не прийняли на виконкомі 8 лютого. Подібні рішення, за словами міського голови Сергія Надала – крок до того, що в Тернополі на кожному кроці виростатимуть величезні дерев’яні щити, якими й так уже загромаджене місто.

Підприємців, які хочуть встановлювати у Тернополі нові об’єкти зовнішньої реклами, повідомляють про те, що ці установки мають бути сучасними.

«Міська рада йде назустріч підприємцям, які готові встановлювати у місті нові сучасні об’єкти зовнішньої реклами. Інформативність, яку вони забезпечують, потрібна тернополянам, однак ми не можемо дозволити перетворити Тернопіль на суцільний щит, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Завдяки такій умові у Тернополі на Театральному майдані та на будинку фабрики меблів «Нова» встановлені плазматрони (відеоекранні конструкції), видано дозволи на встановлення плазматронів на вул. Шептицького та вул. Живова. Два призматрони (конструкції, які мають три рухомих площини) розташовані по вул. Живова та Б. Хмельницького. Планують встановити ще один призматрон на вул. 15 Квітня.

Коментарі вимкнені.