У Тернополі започаткували акцію “Впізнай своє сміття — прийди і забери його”

Бетонний колодязь неподалік ТРЦ “Подоляни”. Фото Діани Олійник.

Тернополяни, які втомилися від стихійних сміттєзвалищ у місцях для відпочинку, ініцюють акцію “Впізнай своє сміття — прийди і забери його”.

Про це написала у Facebook активістка Діана Олійник.

“Це сміття лежить на галявинах біля колії за “Подолянами”. Тут традиційне місце відпочинку тернополян, можна піти/поїхати з компанією на шашлики. Схоже, багато хто цими вихідними так і зробив, до того ж робить це і в будні. І я б так хотіла, можливо. Але тепер тут гидко відпочивати. Тож можемо починати акцію “ВПІЗНАЙ СВОЄ СМІТТЯ – ПРИЙДИ І ЗАБЕРИ ЙОГО”, щоб інші тернополяни, та й ви самі наступного разу могли прийти\приїхати сюди і знову гарно відпочити, бо сезон шашликів – це ще на півроку. Народ, виховуйте собі європейську звичку – забирайте після себе сміття з лісу. Бетонний колодязь – це не бак для сміття. Цю гору звідси ніхто НЕ ВИВЕЗЕ”, — зазначила Діана Олійник.

“А потім всі ці висоосвідчені та вихованні індівідууми, що позалишали увесь цей бруд, будуть писати скарги на апарат президента, кабінет міністрів, урядову гарячу лінію, скаржитись депутатам, що твориться “беспредєл”, ніхто нічого не робить, стихійні сміттєзвалища ростуть по всій Тернопільщині, а влада, як завжди, ніяк не реагує, — коментує допис Svitlana Yakhvan. — Пропоную поставити там камери, а потім по факту залишення сміття видати “запрошення” у суд, а там вже винести адмінпокарання у вигляді громадських робіт на ось таких стихійних сміттєзвалищах”.

Коментарі вимкнені.