У Тернополі збирають підписи за перенесення відзначення Дня українського війська на Покрову

29-30 вересня у Тернополі вчетверте відбувається фестиваль «Бібліофест-2014». Участь у ньому беруть більше 25 письменників зі Львова та Тернополя.

Під час зустрічі з молоддю у рамках фестивалю директор  міської централізованої бібліотечної системи  Ніна Денисюк наголосила, що цей захід об’єднав тих, хто любить читати і творить українську книгу. Молодь отримала книги про генія українського народу «Тарас Шевченко у пам’яті поколінь». Ніна Денисюк висловила подяку  за підтримку народному депутату від Тернопільщини Олексію Кайді.

Тернопільська молодь цікавилася літературними уподобаннями народного депутата. Олексій Кайда розповів, що читає різноманітні книги, але улюблений жанр – детективи. «Зараз зацікавився творчістю Антіна Мухарського. Нещодавно закінчив читати книгу «Доба. Сповідь молодого «бандерівця»», – поділився Олексій Кайда.

Ніна Денисюк також повідомила, що в рамках фестивалю створюється бібліотека української книги у Тернополі та розпочато збір підписів за перенесення відзначення Дня українського війська на Покрову.  Парламентар висловив свою підтримку цій ініціативі.

 

-1 thoughts on “У Тернополі збирають підписи за перенесення відзначення Дня українського війська на Покрову

  • 21:36 | 30.09.2014 о 21:36
    Permalink

    Підтримую. Треба позбуватися від радянського совка. Наше свто Покрова і день війська маєм відзначати 14 жовтня.

  • 23:02 | 30.09.2014 о 23:02
    Permalink

    Кайда – націоналіст. Він обовязково підтримає цю ініціативу!

Коментарі вимкнені.