У Тернополі живуть найкращі політологи: Окаринський і Фартушняк (відео)

У вечір виборів, 28 жовтня, “1+1″ о 22.20 стартує унікальний експеримент каналу 1+1 “Депутат під ключ”: три команди політтехнологів за сім днів спробували зробити народних обранців із звичайних перехожих.

У програмі покажуть роботу політтехнологів, тих хто створює героїв української політики. Вони зробили неможливе – змусили виборців повірити, що монтер залізничних колій насправді майстер спорту з Дзюдо, що колишній водій маршрутки розробив програму кардинальних змін на краще, а поп-співачка – достеменно знає, як відродити українську культуру. Невеличке містечко під Києвом стало полем справжньої битви, у хід пішли усі дозволені і недозволені методи впливу. “Політтехнологи продають політика як товар. Якщо бути відвертим, це – і є товар, лише замість унікальних торгових властивостей, у політика – соціальні властивості. Але якщо ви купуєте неякісний товар – ви можете його повернути, в політиці – від цієї покупки залежить ваше життя”, – переконаний відомий політтехнолог Сергій Гайдай. Саме йому “під ключ” продюсери каналу віддали трьох найнеочікуваніших кандидатів.

У спецпроекті “Депутат під ключ” спробують з’ясувати, що потрібно, аби перемогти на виборах: хороший кандидат чи команда політтехнологів, обізнаних на маніпулятивних технологіях.

Одна із трьох команд складається з двох депутатів Тернопільської міськради від ВО “Свобода” Юрія Фартушняка та Михайла Окаринського.  Відомо, що Фартушняк і Окаринський активно працювали під час передвиборчої кампанії діючого мера Тернополя Сергія Надала.

-1 thoughts on “У Тернополі живуть найкращі політологи: Окаринський і Фартушняк (відео)

  • 17:02 | 27.10.2012 о 17:02
    Permalink

    Обовязково треба глянути. Нечасто в прайм-тайм в неділю (ще й в день виборів) Тернопіль згадується. Якщо ці депутати не зганьбились і гідно представили наше місто, то велика їм подяка!

Коментарі вимкнені.