У Тернополі зробили міст європейського зразка (фотофакт)

Триває ремонт пішохідного моста через залізничну колію. Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський, під час обстеження спеціалісти виявили тріщини окремих елементів мосту і зношення сходових маршів.

На здійснення ремонтних робіт необхідно  півтори мільйона гривень. Наразі освоїли двісті тисяч гривень, за які було зроблено ремонт однієї частини сходів.

– Частина сходів вже відремонтована за європейськими стандартами, сходові марші мають накриття, щоб захистити пішоходів від сонця та опадів. Накриття зроблене з антивандального пластику. Робиться все для розумних, цивілізованих людей, адже при бажанні можна зламати будь-що, як-от, приміром, регулярно пошкоджують «сонячні дерева» у Тернополі. Втім покриття досить міцне для того, щоб захистити від граду, він витримує перепади температур тощо. Міст буде виконаний у сіро-червоних кольорах, саме сьогодні планується здійснити роботи із покриття сходів червоною бітумною фарбую. Вона не лише допоможе людям під час пересування сходами бутдни більш зібраними та уважними, але й дадуть хороше зчеплення, за рахунок якого сходи не будуть слизькими. Також бітумне покриття захищатиме від руйнування бетон, з якого виготовлені сходи. Тому просимо тернополян утриматися від прогулянок мостом найближчих трьох днів з метою  дотримання технологічного процесу висихання покриття.

Як наголосив Олег Соколовський, наразі тривалість робіт ще не визначена, адже кошти на продовження ремонту мають бути виділені під час сесії міської ради.

Коментарі вимкнені.