У тернополянина з таким апетитом ледве “губи не луснули”

Нещодавно прокурорською перевіркою встановлено, що на підставі рішень сесії однієї з сільських рад Збаразького району, незаконно відчужено жителю м.Тернополя земельні ділянки загальною площею понад 1 га в урочищі «Луб’янки», на якій розташовані лісові насадження.

З метою повернення зазначених земель у власність держави, прокуратурою Збаразького району до суду пред’явлено позов про визнання недійсним державного акту на право їх власності та скасування державної реєстрації акту.
Вимоги прокуратури, за результатами судового розгляду позову, задоволено та у власність держави повернуто земельні ділянки загальною вартістю понад 50 тисяч гривень.
Загалом, у поточному році органами прокуратури області у сфері земельних відносин внесено 500 документів реагування, розпочато 10 кримінальних проваджень, з яких 9 скеровано до суду, відшкодовано до бюджету понад 1 мільйон гривень.
Вжитими органами прокуратури заходами державі та територіальним громадам повернуто 584 гектарів земель та попереджено незаконне надання ще 143 гектарів, – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.