У ТЦК відбудеться зустріч з Юлією Лорд та Андрієм Підлужним
26 квітня у Тернополі гостюватимуть UЛІЯ ЛОРD та наш земляк Андрій Підлужний.
Вони завітають у Тернопільський Центр комунікацій, щоб зустрітися з місцевими журналістами. До спілкування з відомими людьми організатори зустрічі запрошують всіх бажаючих “акул пера”. Підтвердити свою присутність просимо за тел: 096-85-82-149 або через e-mail: ternopilck@gmail.com
Спілкування з UЛІЮЄ ЛОРD та Андрієм Підлужним відбудеться у четвер, 26 квітня, о 11.30 в Тернопільському Центрі комунікацій за адресою: м. Тернопіль, вул. Кардинала Й. Сліпого, 7 (ТРЦ «Атріум», 4-й поверх)
У нас завжди цікаво!
Довідка
Андрій Підлужний (псевдо — Нічлава; 2 лютого 1974, Тернопіль) — український співак, музикант, телеведучий, лідер гурту «Нічлава» та учасник гурту Скрябін у 1996—2004 роках, Зокрема автор пісні «Спи собі сама».
Народився 2 лютого 1974 року в місті Тернополі.
Андрій Закінчив Тернопільський експериментальний інститут психології по спеціальності практичний психолог. У дитинстві займався музикою і футболом. Грав у тернопільській «Ниві» і мало не став професійним футболістом. Натомість, став відомим музикантом, телеведучим і продюсером.
Музичний дебют Андрія Підлужного відбувся у тернопільському нічному клубі «Нічлава», де його гурт, «Нічлава Блюз», здобув прихильність та палку любов шанувальників.
У 1992 році він їде ще з одним учасником гурту до Києва, де там пробують свої творчі сили. Але, перетерпівши низку невдач, «Нічлава» не зупиняється, продовжує працювати і дуже скоро завойовує повагу. Згодом, Андрій стає учасником гурту «Скрябін», з лідером якого, Андрієм Кузьменком, через сварку не спілкується з 2004 року.
Андрій Підлужний був ведучим таких популярних телепередач як «Хочу і буду» на 1+1, «GutenMorgen», «Молочні брати» на М1 та інші.
З 2005 року Андрій успішно обіймає посаду продюсера програми «Star Сіті» на одному з київських телеканалів. У 2004 роцi під час Помаранчевої революції, Кузьма отримав масу звинувачень (у тому числі від Ростика, Шури, а також Андрія Підлужного (останній після цього покинув гурт)) за виступ на концерті за тогочасні провладні сили.
Юлія Лорд (справжнє прізвище – Лордкіпанідзе) — нащадок українсько-грузинського роду, сучасна українська співачка.
Закінчила музичну школу. Згодом “підкорила” Київський державний лінгвістичний університет. Вільно спілкується англійською мовою, на досить високому рівні французькою. На українській естраді заявила про себе 1997 року, без особливого напруження ставши лауреатом фестивалю «Червона рута» Потім з чарівною легкістю увійшла до концертної бригади мистецької майстерні Тараса Петриненка. Метр щиро зацікавився новими віяннями і твердо вирішив доглядати ростки цього нового. Юлія Лорд мала перший в житті тур по містах Західної України, де звучали три її пісні — «Танець душ», «Шукаю світло» та «Обійми мене». Була вражена реакцією дітлахів: її визнавали, їй плескали, просили автограф. Взагалі, у житті Юлії Лорд багато речей, важливих і визначальних, відбувається саме тепер. Невипадкова зустріч з Дмитром Прикордонним сильно вплинула на її розвиток. Дмитро став її продюсером і другом. Вона любить тріп-хоп, Garbage, No Doubt. Вона наголошує на чесності артистичної позиції. Юлія фіксувала свій душевний стан у компактних текстах. Афористичність мислення, обриси неявного міфу, який починала створювати, свідчили про її світосприйняття, про її смак.
Наприкінці 1998 року з`явився міні-диск «Танець душ», до якого увійшло п`ять пісень, зокрема «Фото/Брудна як ангел», зробленої спільно з гуртом Скрябін. Це була суміш семплів, живих гітар і альтернативного року. Взагалі 98-й був надзвичайно врожайним для співачки, яка загартувалася в спільному із Скрябіним концертному турі «Збережемо природу для життя». Потім з`явився живий склад, з яким вона виступала на «Таврійських іграх», як переможець у номінації «Відкриття року». На початку 99-го Юлія Лорд брала участь у трьох номінаціях премії «Nova Records Awards»: «Кращий відеокліп», «Свобода творчості» і «Прорив року». Але робота над новим альбомом раптово загальмувала через непорозуміння з продюсером Юлії Дмитром Прикордонним.
Результатом співпраці із Скрябіним була присутність вокалу Юлії Лорд у наступних піснях гурту: «Фото (Брудна Як Ангел)», «Я не буду там», «Коридори-нори», «Моя співачка», «Як музика», «Зламані крила». Голос Юлії Лорд звучить в піснях проекту Еутерпа й піснях «Не бути нам», «Так я тобі признаюся» проекту Ехо.
Коментарі вимкнені.