Усі тернополяни, які пройдуть відбір, зможуть “засвітитися” на святкуваннях Дня незалежності та Дня міста

На сайті міської ради сьогодні з’явилося запрошення до музикантів, народних умільців, тощо, прийняти участь у заходах, присвячених Дню незалежності та Дню міста.Заявки приймають до 10 серпня.

З нагоди 22-ї річниці Незалежності України та 473-ї річниці Тернополя різні дійства відбуватимуться у парках Національного відродження, «Топільче», ім. Т.Шевченка, а також на набережній Тернопільського ставу та Театральному майдані.

Ці свята за роки отримали чимало своєрідних традицій, серед яких цікаві концертні програми, фестивалі, ярмарки народних ремесел, свято меду, змагання з водно – моторного спорту, мандри на повітряних кулях…

Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради звертається до всіх талановитих музикантів, гуртів, мистецьких колективів, солістів, народних умільців відсвяткувати у колі друзів день Незалежності України та день нашого мальовничого міста.

Заявки для участі у мистецьких заходах разом із репертуаром, записаним на CD, або флеш-накопичувачах просимо подавати до 10 серпня 2013 року в управління культури і мистецтв за адресою м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка,1 каб 31

Святкуймо всією громадою, бо ми щасливі, що народилися у файному місті – Тернопіль!

Коментарі вимкнені.