В Інтернеті з’явилось 3D-зображення собаки-супергероя – партнера тернопільського хлопчика Богдана Козія

На початку вересня минулого року завершилися зйомки нового вітчизняного фільму в жанрі фантастики про пригоди хлопчика та супер-собаки  “Фокстер & Макс”. Головні ролі в ньому виконують 12-річні актори з Тернополя – Богдан Козій та Віталія Турчин.

І ось творці фільму вперше показали анімаційне зображення головного героя — собаки-супергероя Фокстера.

У фільмі пес Фокстер створений з нанотехнологій. А сьогодні він ще й зірка YouTube – перший український собака-влогер. За словами творців графіки у фільмі «Фокстер і Макс», це буде перший в Україні головний 3D-герой фільму, який говорить, взаємодіє з навколишнім світом, висловлює емоції.

«У фільмі «Фокстер і Макс» багато складних ефектів, пов’язаних з наноботами, складні Full CG сцени, а загальний обсяг графіки — понад 500 шотів», каже VFX-продюсер Артем Сушильников.

Над картиною ще активно працюють і це не фінальний варіант зображення Фокстера. Як зазначив VFX-продюсер: «Головна складність — об’єднати бачення всіх учасників творчої групи фільму в одному герої і при цьому врахувати всі технічні аспекти для того, щоб надалі при анімації та створенні візуальних ефектів модель виконувала завдання, які на неї покладені».

Прем’єра картини «Фокстер і Макс» у вересні 2019.

«Фокстер і Макс» фільм про пригоди хлопчика і пса-супергероя від режисера Анатолія Матешко. За сюжетом, школяр Макс знаходить балончик з нано-фарбами і малює графіті собаки. Несподівано намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється в собаку-наноробота з супер-можливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець і починає полювати за хлопчиком і псом. Головного героя, Макса, грає юний актор-дебютант Богдан Козій. Виробництвом фільму «Фокстер і Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film», а над сценарієм працювали канадський сценарист Скотт Паризьєн і Анастасія Матешко. Фільм знятий на замовлення Держкіно.

 

Богдан Козій – 12 років, учень 7-В класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Відвідує театральну студію “Третій дзвінок” у ляльковому театрі Тернополя. На дозвіллі малює, займається спортом, катається на велосипеді.
12-річна Віталія Турчин – учениця 7-В класу Тернопільської ЗОШ №26 та театральної школи “Театр в театрі” при Тернопільському обласному драмтеатрі ім. Т. Шевченка. Хобі: кіно, кулінарія.

 

Коментарі вимкнені.