В Тернополі водій 14-ої маршрутки — «сєпар»?

 

unnamed-7До редакції надійшов лист від тернополянина, в якому описується сьогоднішня ранкова поїздка на роботу.

При вході до салону автобуса я спокійно сказав, що маю посвідчення УБД, на що почув від водія озлоблене «Задовбали, пів-автобуса вже сидить». На моє прохання повторити сказане водій відразу замовчав і став уважно слідкувати за дорожньою обстановкою. Я теж більше не провокував скандалу, спокійно доїхав до потрібної зупинки, але при виході показово сфотографував земляка-сепаратиста. Що найцікавіше – в автобусі на момент нашої розмови знаходились самі жінки та двоє старших чоловіків (можна сказати дідусів). Якщо цього водія щось задовбало, то можливо треба допомогти йому звільнитись з роботи та стати на військовий облік.

Редакція «Погляду» нагадує, що в травні 2016 року на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради укладено договір з перевізниками на перевезення пасажирів у громадському транспорті в місті Тернополі. Цим договором передбачено, що учасники бойових дій мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті незалежно від їхньої кількості.

 

http://rada.te.ua/novyny/48011.html

-1 thoughts on “В Тернополі водій 14-ої маршрутки — «сєпар»?

  • 08:47 | 5.11.2016 о 08:47
    Permalink

    Вообще то, герои скромны, а водителю надо заработать живую копеечку на работодателя. И не надо “..я спокійно сказав, що маю посвідчення учасника УБД…”, а надо было вынул это “посвідчення” и предъявил молча водителю как факт и никакого конфликта бы и не было. А то сразу сепаратист…, уж не слишком ли??? Развелось всякой фальшивой швали с корочками купленными-ворованными…поди водителю разберись. Угомонись и подумай в другой раз веди себя правильно и скромнее… Ты не прав это раз, и не для всех ты тот что себе вообразил…!

Коментарі вимкнені.