Валентин Хоптян таки злякався!

Валентин Хоптян годинник17 грудня о 13.00 год. у Тернополі втретє відбулось Народне Віче. І вдруге активісти намагались запросити високих тернопільських посадовців для звіту перед народом.

Попередньо громада передала голові Тернопільської обласної адміністрації Валентину Хоптяну, прокурору Тернопільщини Геннадію  Мовчану, начальнику Управління міністерства внутрішніх справ Віктору Саку та голові Тернопільського окружного суду Миколі Шульгачу повістки, в яких посилається на 3 та 5 статті Конституції. Ці статті декларують недоторканність людського життя та безпосереднє здійснення влади народом.

Як зазначив з цього приводу активіст Тернопільського Майдану та ініціатор народних повісток Олександр Башта:

«Ще 12 грудня Народне Віче у Тернополі вперше прийняло рішення викликати наших державних службовців, щоб вони висловили власну позицію, сказали нам, що вони думають про події, які відбуваються в державі. Ми зробили повістки від імені народу, які були вручені їм, щоправда, через посередників. 15 грудня на вимогу громади ніхто не з’явився. Ми прийняли рішення зробити те ж саме на 17 грудня. Зробимо це і втретє, а після цього вже будемо звертатися до суду. Бо це нонсенс, коли громада викликає держслужбовця, а він не приходить. Коли народ викликає свого слугу, а слуга не приходить. Нам потрібно добитися того, щоб кожен народний слуга зобов’язаний був з’являтися на виклик громади і доповідати, щоб конституційне право народу на здійснення влади було нарешті втілене».

Коментарі вимкнені.