Валентин Хоптян зробить диво у Тернополі

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян обіцяв на базі бібліотеки-довгобуду облаштувати молодіжний сучасний центр. Про це він сказав 22 листопада під час зустрічі з новоствореною Тернопільською молодіжною облдержадміністрацією. 

На зустрічі голова області розповів молодим представникам адміністрації про життєдіяльність краю, про зроблене та плани на майбутнє. «Ми сьогодні робимо ставку на молодь, – сказав Валентин Хоптян, – ви рішучі, креативні і сприймаєте усе по-новому. У ВУЗах ви засвоюєте теорію, а тепер маєте нагоду всі задуми втілювати у життя, працюючи в молодіжній адміністрації. Віктор Янукович – це перший Президент, який взявся реалізовувати одразу 21 напрямок реформ по всіх галузях і ми їх поступово також втілюємо у життя. 11 ініціатив Президента стосуються молоді. Я також поставив собі за ціль омолодити адміністрацію, зокрема, в кожному районі повинен бути заступник голови райдержадміністрації віком до 30 років».

Валентин Хоптян запевнив новостворену молодіжну ОДА, що відтепер нові проекти шкіл 1-3 ступеня, де навчатимуться  більше 300 дітей, будуватимуться одразу з басейнами. У планах голови впродовж двох років на базі бібліотеки-довгобуду створити молодіжний сучасний центр.

Коментарі вимкнені.