Вбивство поліцейських на Борщівщині їде з’ясовувати глава Нацполіції Хатія Деканоідзе

rushnycya_0Як повідомив “Погляду” голова “Автомайдану” в Тернополі Ігор Василів, з перевірених джерел йому відомо, що правоохоронці виїхали на виклик щодо знешкодження нападника у с. Бабинці Борщівського району без екіпірування. Вище керівництво Міністерства внутрішніх справ України розцінює це як халатність з боку керівників Борщівського райвідділку поліції та ГУНП у Тернопільській області. З цього приводу високопосадовці, зокрема і глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, вже прямують розбиратися у Тернопіль.

“Тепер питання, хто спрямував молодих хлопців без екепіровки? — каже Ігор Василів. — Хто буде відповідати за ці смерті? В кожному райвідділі є бронежилети, шоломи, автомати. Це якраз і показує рівень начальства. Халатність і службова недбалість призвела до невиправних наслідків. Вище керівництво МВС України їде до Тернополя”.

Нагадаємо, під час виконання професійних обов’язків 23 серпня від вогнепального поранення загинули 30-річний ОЛЕКСАНДР РУДИК, оперуповноважений Борщівського відділення поліції, майор поліції 31-річний АНДРІЙ ЧЕРНЯТИНСЬКИЙ, інспектор Борщівського відділення поліції, капітан поліції. 

У зв’язку з трагедією в ГУНП в Тернопільській області оголошено День скорботи та приспущено державний прапор на будівлі поліції.

Ірина Юрко.

Коментарі вимкнені.