“Весна і Жінка” – унікальний фотопроект у Тернополі

Прийшла весна… Хіба? А де ж веселі струмочки, юне сонце, квіти, зелень, спів пташок? Де дівчата на підборах, золотаві, чорні, як смола, чи мідні кучері? Де короткі спіднички, елегантні брюки, шовкові чи шифонові блузи, банти, стрічки, поясочки? Рано ще. Адже природа тільки-тільки починає розуміти, що прийшла пора прокидатися.

Невтомні працівники редакції інтернет-видання «Погляд» та завжди креативний дует Зелененьких (фотостудія “АртЛюкс”), вирішили пришвидшити прихід чарівної та ніжної пори року до тернополян. У шалено творчому тандемі, при міцній та впевненій підтримці чемпіонки світу з пауерліфтингу Лілії Проць, народився проект «Весна і Жінка».

Два десятки жінок, які відомі містянам своєю наполегливою працею, здобутками для Тернополя, чи вкладом в розвиток себе – як непересічної, сильної та вольової особистості, закликатимуть сонце, тепло та посмішки. Але робитимуть вони це мовчки – з допомогою фотоперевтілення.

В реальному житті вони – визнані письменниці, художниці, танцівниці, співачки чи актриси, успішні бізнес-леді та справедливі керівники, авторитетні чиновниці, політики та народні обранниці, невтомні громадські діячки, лікарі, спортсмени та справжні професіонали в своїй справі. А в нашому проекті – Жінки, у владі яких перебуває сама Весна.

Хто це? Дізнаєтеся в понеділок, 4 березня, якщо завітаєте в арт-бар «Коза». Саме там о 12.00 відбудеться відкриття фотовиставки «Весна і Жінка».

Коментарі вимкнені.