Від арт-терапії до подарунків: як у Тернополі пройшов Тиждень сім’ї в очікуванні дитини

Відомі жінки тернополя ділилися з вагітними своїм досвідом успішності та виховання діток під час Тижня сім’ї в очікуванні дитини, який проходив у Тернополі з 1 квітня. Завершився він затишним, домашнім святкуванням у “Подолянах” 7 квітня.

Вагітні жінки з чоловіками щодня мали можливість прослухати цікаві лекції та майстер-класи від фахівців про те, як: підготуватися до народження дитини, бути успішною мамою, навчити і зацікавити дитину читати, виховувати самостійних та здорових дітей за допомогою арт-терапії та ін. Своїм досвідом ділилися відомі жінки Тернополя – Марія Хомів, Надія Гербіш, Ірина Мацко.

На протязі тижня на сайті Школи щасливого материнства св.Анни тривав конкурс ессе “Ми в очікуванні народження”. За результатами конкурсу Христофорова Орислава отримала фотосесію від фотостудії АртЛюкс (Юрія та Ірини Зеленеьких) та подарунок від інтернет-магазину “Сапоне”.

Завершився Тиждень сім’ї в очікуванні дитини в неділю, 7 квітня, святково-розважальним заходом в ТРЦ “Подоляни”. Саме цього дня 3 роки тому Школою щасливого материнства св.Анни зініційовано святкувати – День сім’ї в очікуванні дитини. До всіх учасників свята з привітальним словом звернулися керівник проекту Школа щасливого материнства св.Анни о.-д. Мартин Хомів та головний акушер-гінеколог Управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Федченко Олексій Олексійович.

Вагітні жінки зі своїми чоловіками брали участь конкурсах: чоловіки освідчувалися в коханні дружинам, жінки співали колискові майбутнім діткам.

Не залишалися поза увагою наймолодші учасники заходу. Вони мали можливість проявити свої таланти співати. Вчилися бути спритними та уважними грачи в іграх-конкурсах.

Також на святі було представлено стенд консультаційного центру Руху “За життя!” “Колиска життя”. На ньому всі присутні змогли побачити, якими славними були ми в животику нашої мами.

Коментарі вимкнені.