Відомий тернопільський священик потрапив до реанімації

Світлина від Блог "Знай більше".

Про це розповіли у Тернопільській єпархії ПЦУ. 

-Після повідомлення про те, що священик Тернопільської єпархії, ключар кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина і Єлени протоієрей Євген Заплетнюк потрапив до реанімації з інсультом, багато людей виявили бажання фінансово допомогти його родині, адже лікування вимагає значних затрат. Тож повідомляємо, що кошти можна переказати на картку дружини отця Євгена: 5168 7422 1455 0737 – Заплетнюк Оксана, – пишуть на офіційній сторінці єпархії.
Провідати отця Євгена, який перебуває в реанімаційному відділенні Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні, можна з 10 по 11 і з 17 по 18 год.
Також у Тернопільській єпархії закликають усіх небайдужих молиться за здоров’я, успішне лікування й повне одужання отця Євгена.
Блог “Знай більше” нагадує, що отець Євген став відомий Україні і за її межами після того, як почав вести авторський блог – « Протоієрей Євген Заплетнюк», який вже вподобали близько 12 тис. осіб. У блозі священик розповідає про Бога, святих і їх життя, про свята, які наближаються та багато іншого. Під час посту священик щотижня виходив в прямий ефір і відповідав на різноманітні питання людей, які їх цікавили. А ще, кожен бажаючий міг «в онлайні» подати записку «За здоров’я» чи «за упокій» і священик під час Богослужіння молився за людей. Неодноразово протоієрей у блозі наголошував й про Сім святих таїнств. Закликав нехрещених – охрестити, не одруженим – повінчатися, тим, хто чує за собою гріх – покаятись… І всі ці розмови-настанови завжди звучали не з вимогами, а як від Друга – який щиро бажає добра.
Отець Євген є автором видання «500 сучасних порад від консервативного священика». Примірник можна придбати через Інтернет, написавши отцю Євгену у Фейсбуці…
Але поки що нам залишається молитовно і по-можливості фінансово підтримати священика. 

Comments are closed.