Два місяці терористи били Сашка Пронько за… тернопільську прописку

Визволений з майже двомісячного полону Саша Пронько вчора, 8 листопада, вдосвіта дістався Тернополя. Про це розповідає волонтер Ірина Жигунова.

Він довго лікував У Тернополі вогнепальне поранення коліна, потім жив в Мар’янівці, торхи попрац’вав сторожем на будові. В середині вересня він зателефонував Ірині Жигуновій і поставив перед фактом, що їде в поїзді і за 10 хв виходить в Маріуполі. Сашко  вирішив приєднатися до батальйону Азов. Усі свої документи він залишив в знайомого і сказав, щоб волонтер сама вирішила, що з ними робити у випадку чого. Останні повідомлення, які Ірина від нього отримала датовані 18 вересня: “я уехал в волноваху. Держу курс на дебальцево. Здесь не так как по телевизору. Сдесь мало патриотов. Начали бомбить волноваху. Только што” і “я в донецке.увидел пост днр, обосралса. Всё клас.” З тих пір волонтер не могла знайти собі місця, бо ні телефон, ні сторінка в контактах не подавали ознак життя. Нареші Сашко з’явився. З 19 вересня і до 6 листопада дня він був у полоні.

– По дорозі з вокзалу до лікарні встигли трохи поспілкуватися. Каже, що дуже пошкодував про те, що коли я казала вивчити на зубок мій номер телефону, то не послухав. Коли в камеру зайшла телефона трубка, то не зміг мене набрати, бо не знав номера. А ще розповів, що били його постійно, безперестанку і однаковісінько спочатку ДНР за Тернопільську прописку і майданівське посвідчення, а наші за те, що ДНРівці випустили з паспортом і телефоном. Перестали бити лише після того , як я комендатурі підтвердила його особу. Пробув Саша в лікарні лише 4 години. Виявилось, що в день його звільнення, 6 листопада, помер його батько, вчора були похорони, – розповідає .

т. 097 38 49 602 ПриватБанк к\р 5168 7420 1562 2552 отримувач Жигунова Ірина. Фінансування благодійних проектів

Коментарі вимкнені.